Echilibru la vârful clasamentului în cele două serii

Echilibru la vârful clasamentului în cele două serii

În perioada 24-25 septembrie s-au disputat meciurile din cadrul etapei a 4-a din Liga a IV-a de fotbal Bihor.

Iată rezultatele complete:
SERIA NORD
Crişul Aleşd – Luceafărul Oradea 8-0
CS Oşorhei – Foresta Tileagd 3-1
Slovan Valea Cerului – CS Diosig 0-10
Vulturii din Săcueni – CS Vadu Crișului 6-0
Unirea Valea lui Mihai – Viitorul Borş 4-4
Lotus II a stat.

Clasament:

1 Asociația CS Oşorhei 3 3 0 0 7 1 9p
2 ACS Szekelyhidi Sasok – Vulturii din Săcueni 4 2 2 0 17 3 8p
3 CS Diosig Bihardioszeg 3 2 1 0 15 2 7p
4 CS Unirea Valea lui Mihai 4 2 1 1 12 10 7p
5 CS Foresta Tileagd 4 2 1 1 8 7 7p
6 CS Crişul Aleşd 4 2 0 2 12 5 6p
7 CS Viitorul Borş 4 1 3 0 15 9 6p
8 CS Vadu Crișului 3 1 0 2 2 10 3p
9 CS Lotus Băile Felix 3 0 0 3 1 8 0p
10 ACS Slovan Valea Cerului 3 0 0 3 2 19 0p
11 ACS Luceafărul Oradea 3 0 0 3 1 18 -50p

Etapa viitoare:

Sambata, 1 Octombrie 2022, 15:00Teren: Comunal / Borş
CS Viitorul Borş – CS Crişul Aleşd
Duminica, 2 Octombrie 2022, 15:00Teren: Stânca / Vadu Crişului
CS Vadu Crișului – CS Unirea Valea lui Mihai
Duminica, 2 Octombrie 2022, 15:00Teren: Baza Luceafărul Felix / Sânmartin
ACS Luceafărul Oradea – Asociația CS Oşorhei
Duminica, 2 Octombrie 2022, 15:00Teren: Foresta / Tileagd
CS Foresta Tileagd – CS Lotus Băile Felix
Duminica, 2 Octombrie 2022, 15:00Teren: Comunal Diosig / Diosig
CS Diosig Bihardioszeg – ACS Szekelyhidi Sasok – Vulturii din Săcueni


SERIA SUD
Club Atletic Oradea – Victoria Avram Iancu 8-0
Unirea Roşia – Izvorul Cociuba Mare 1-2
Viitorul Dobreşti – FC Bihor II Oradea 0-0
Crişul Sântandrei – CSM Olimpia Salonta 2-0
Meciul FC Universitatea Oradea – CS Bihorul Beiuş a fost amânat pentru 5 noiembrie, ora 11.00.

Clasament:

1 CSC Crişul Sântandrei 4 3 1 0 12 2 10p
2 Club Atletic Oradea 4 3 0 1 20 2 9p
3 CS Bihorul Beius 3 3 0 0 17 1 9p
4 FC Bihor Oradea 4 2 2 0 6 2 8p
5 FC Universitatea Oradea 3 2 0 1 9 7 6p
6 CS Olimpia Municipal Salonta 4 2 0 2 6 4 6p
7 ACS Victoria Avram Iancu 4 1 0 3 8 18 3p
8 Asociația Izvorul Cociuba Mare 4 1 0 3 3 23 3p
9 ACS Viitorul Dobresti 4 0 1 3 2 14 1p
10 AFC Unirea Roşia 4 0 0 4 2 12 0p

Etapa viitoare:

Duminica, 2 Octombrie 2022, 15:00Teren: Victoria / Avram Iancu
ACS Victoria Avram Iancu – AFC Unirea Roşia
Duminica, 2 Octombrie 2022, 15:00Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Asociația Izvorul Cociuba Mare – CSC Crişul Sântandrei
Duminica, 2 Octombrie 2022, 15:00Teren: CSM Olimpia / Salonta
CS Olimpia Municipal Salonta – FC Bihor Oradea
Duminica, 2 Octombrie 2022, 15:00Teren: Minerul / Ştei
CS Bihorul Beius – Club Atletic Oradea
Duminica, 2 Octombrie 2022, 15:00Teren: Universitate / Oradea
FC Universitatea Oradea – ACS Viitorul Dobresti