FC Bihor Oradea anunță încheierea colaborării cu jucătorul Călin Jurj, părțile despărțindu-se de comun acord.
Clubul îi transmite fotbalistului mulțumiri pentru întreaga activitate desfășurată în tricoul roș-albastru, pentru implicarea și contribuția sa pe parcursul perioadei petrecute la echipă.
FC Bihor Oradea apreciază profesionalismul de care Călin Jurj a dat dovadă și îi urează mult succes în continuarea carierei sale, în viitoarele provocări sportive.
Mulțumim, Călin Jurj, și mult succes mai departe!